Absolventi 2020/2021

Bára se do Iowy dostala!!!

Zní to jako pohádka, ale není. The University of Iowa bude mít tu čest vzdělávat naši Báru. Gratulujeme
Bára.jpg iowa.jpg MicrosoftTeams-image (118).jpg

Skvělá parta mladých lidí čeká na svá maturitní vysvědčení, ale už teď se mohou pochlubit svými vysokými školami. Jsou přijati a cesta k vysněným specializacím se jim otevírá:

• Karlova Univerzita: Právnická fakulta
  • University of IOWA: obor Komunikace
  • Univerzita Palackého v Olomouci: Evropská studia a diplomacie, Mezinárodní vztahy a bezpečnost, Politologie a veřejná politika, Sociologie se specializací na soc. antropologii, Právnická fakulta, Učitelství občanská výchova a angličtina, Japonská filologie a filozofie, Ekonomicko-manažerská studia, Občanská výchova a geografie se zaměřením na vzdělávání, Aplikovaná matematika v ekonomické praxi, Informační technologie
  • Univerzita Tomáše Bati Zlín: Fakulta procesního inženýrství, obor Technologická zařízení
  • Ostravská univerzita v Ostravě: Sociologie, Učitelství MŠ
  • VŠB: Architektura
  • VOŠ Praha: Cestovní ruch

Hello maturanti 2021 hodnotí gympl

Absolventi 2019/2020

Jejich maturitní rok byl velmi náročný a do poslední chvíle nejistý. Ale zvládli to. 27 absolventů vyrazilo do světa a studují a pracují a dělají nám radost. 26 jich bylo přijato ke studiu na vysokých školách.

tablo2.jpg

tablo3.jpg

tablo1.jpg

Aktuálně studují například:

Nanomateriálová chemie - UPOL// Čínská filologie - Katedra asijských studií - UPOL// Farmaceutická fakulta Hradec Králové - Univerzita Karlova// Lesnická a dřevařská fakulta - Mendelova univerzita Brno// Technologie letecké dopravy - VŠB Fakulta managementu a informatiky - Univerzita Tomáše Bati Zlín// Angličtina pro odbornou praxi - Slezská univerzita Opava// Společenské vědy a historie - OSU// Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika - UPOL// Čeština a sociologie - OU// Anglická filologie a český jazyk a literatura - Slezská univerzita Opava// Management - VŠB// Cestovní ruch a turismus - Slezská univerzita Opava// aj.

Student Michal Just v Tanzánii

Michal.jpg

Přečtěte si rozhovor s Michalem pro časopis Rodina a škola:

Je jednoduché sedět doma a mít vyhraněný názor