Mezinárodní zkoušky z angličtiny - Cambridge English Examinations

Certifikáty Cambridge English jsou uznávány na celém světě, každý rok více než dva milióny lidí skládá tyto zkoušky, aby si splnili své sny o lepším vzdělání, širší perspektivě v zaměstnání nebo dalekých cestách.

Většina vysokých škol, zaměstnavatelů a také státní úřady a ministerstva v České republice uznávají certifikáty Cambridge English jako důkaz jazykové kompetence v angličtině.

Pro naše žáky pořádáme přípravu na jazykové zkoušky z angličtiny ve spolupráci s jazykovou školou Hello - akreditovaným centrem pro Cambridgeské pro zkoušky.

Jazyková škola Hello je jedno z mála center v České republice, které pořádá tyto celosvětově uznávané zkoušky. Více o zkouškách naleznete na stránkách Cambridge English nebo Jazykové školy Hello

Nejčastěji skládanou zkouškou je zkouška PET - na úrovni B1 - a zkouška FCE - na úrovni B2, dle Evropského referenčního rámce.

Pro naše žáky je výhodou, že zkoušky budou skládat v místě, které dobře znají. Naši učitelé se pravidelně účastní workshopů autorizovaného centra a využívají doporučené přípravné materiály.

Další výhodou tohoto prestižního partnerství je výhodná cena zkoušek pro naše žáky. Jako partnerská škola máme nárok na slevy a také rychlejší přístup k výsledkům. Partnerství s autorizovaným centrem pomáhá zvýšit úroveň výuky anglického jazyka naší škole.

Věříme, že i v tomto školním roce budeme moci gratulovat našim úspěšným žákům k získání mezinárodního certifikátu z angličtiny.

TERMÍNY ZKOUŠEK CAMBRIDGE ENGLISH v jazykové škole Hello

Středoškolák, vysokoškolák

Energie z odpadů
Dobročinná sbírka