Gymnázium Hello je moderní škola: - s rozšířenou výukou jazyků a rodilými mluvčími ve výuce každý týden
- s prospěchovým a sociálním stipendiem
- s rodinnou atmosférou
- s 10 důvodů, proč to žáky baví
- s volbou mezi Všeobecně zaměřenou nebo Anglickou třídou

BUĎTE V OBRAZE

NOVINKY Z GYMPLU

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu VEVERKA PRO DOBROU NÁLADU (2).png

Covid 19 Prevention Flyer10241024_1.png

Přečtěte si rozhovor s naší projektovou manažerkou Lenkou Nekorancovou

Naučili jsme školy zajímat se o živý jazyk.pdf

Co se týká on-line výuky, podařilo se nám zvládnout na jedničku jak jarní lockdown, tak podzimní opakování. Pokračujeme v on-line režimu (Teams), ve škole rozšiřujeme technologii pro další využití - VIDEOOPERÁTOR, virtuální realita aj. Přese všechno se však těšíme do klasického režimu - na dobu, kdy se naši studenti vrátí do lavic. Hezké podzimní prázdniny.

všeci.JPG

VYHRÁLI JSME DEBATNÍ TURNAJ

Prvního turnaje Online debatní ligy se zúčastnilo 20 týmů z celé ČR. A VYHRÁLI JSME MY. Debatní klub gymnázia Hello reprezentovaly hned tři týmy. Tým Triumvirorum stanul na on-line bedně úplně nahoře. Gratulujeme!

Evropský týden jazyků

Hallo! Hola!
V rámci Evropského týdne jazyků jsme v 1. A naplánovali společnou výuku, jak za jazyk španělský, tak i německý. Žáci si měli za úkol připravit prezentaci o dané zemi studovaného jazyka. Vše jsme nechali v jejich režii. Španělská sekce si práci rozdělila a představila nám země Jižní Ameriky a druhá Španělsko, německá skupina nám představila Německo. Dozvěděli jsme se zajímavosti o kultuře, známých i neznámých osobnostech, památkách, hudbě a specialitách. Žáci nám popovídali španělsky i německy, pustili nám svou oblíbenou hudbu, a nakonec nás pohostili specialitami, které sami připravili. Měli jsme možnost ochutnat německý preclík, mexické tacos, španělskou tortillu a sladký zákusek tres leches. Myslím, že jsme si to všichni v rámci dodržování hygienických pravidel užili.
Za jazykáře Lucie Richtárová, Daniela Marková a Jiří Ližička

COVID - KDO O ČEM ROZHODUJE? Covid-19-Prevention-Flyer.pdf