Gymnázium Hello je moderní škola: - s rozšířenou výukou jazyků a rodilými mluvčími ve výuce každý týden
- s prospěchovým a sociálním stipendiem
- s rodinnou atmosférou
- s 10 důvodů, proč to žáky baví
- s volbou mezi Všeobecně zaměřenou nebo Anglickou třídou

Přijímačky a přípravné kurzy

Dny otevřených dveří ON-LINE

využijte v dané termíny a v daný čas náš link pro připojení - A JSTE TAM:

DOD_Hello.png

Termíny a časy:

DOD_Gymnázium Hello.pdf

AKTUALITY 2020

Co se týká on-line výuky, podařilo se nám zvládnout na jedničku jak jarní lockdown, tak podzimní opakování. Pokračujeme v on-line režimu (Teams), ve škole rozšiřujeme technologii pro další využití - VIDEOOPERÁTOR, virtuální realita aj. Přese všechno se však těšíme do klasického režimu - na dobu, kdy se naši studenti vrátí do lavic. Hezké podzimní prázdniny.

všeci.JPG

VYHRÁLI JSME DEBATNÍ TURNAJ

Prvního turnaje Online debatní ligy se zúčastnilo 20 týmů z celé ČR. A VYHRÁLI JSME MY. Debatní klub gymnázia Hello reprezentovaly hned tři týmy. Tým Triumvirorum stanul na on-line bedně úplně nahoře. Gratulujeme!

Evropský týden jazyků

Hallo! Hola!
Ve středu 23. záři jsme si v rámci Evropského týdne jazyků udělali v 1. A společnou výuku, jak za jazyk španělský, tak i německý. Žáci si měli za úkol připravit prezentaci o dané zemi studovaného jazyka. Vše jsme nechali v jejich režii. Španělská sekce si práci rozdělila a představila nám země Jižní Ameriky a druhá Španělsko, německá skupina nám představila Německo. Dozvěděli jsme se zajímavosti o kultuře, známých i neznámých osobnostech, památkách, hudbě a specialitách. Žáci nám popovídali španělsky i německy, pustili nám svou oblíbenou hudbu, a nakonec nás pohostili specialitami, které sami připravili. Měli jsme možnost ochutnat německý preclík, mexické tacos, španělskou tortillu a sladký zákusek tres leches. Myslím, že jsme si to všichni v rámci dodržování hygienických pravidel užili.
Za jazykáře Lucie Richtárová, Daniela Marková a Jiří Ližička

Možnosti studia a  Přípravné kurzy

Vyzkoušejte si nás:

Jeden den středoškolákem na zkoušku. Zájemci pište na: info@gymnaziumhello.cz

vnitřní prostory školy

Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut ostrava.jpg Rodice_vitani_logo.jpg ou.jpg logo-mensa2.jpg rbp logo.jpg CTM.jpg