Gymnázium Hello je moderní škola: - s rozšířenou výukou jazyků a rodilými mluvčími ve výuce každý týden
- s prospěchovým a sociálním stipendiem
- s rodinnou atmosférou
- s 10 důvodů, proč to žáky baví
- s volbou mezi Všeobecně zaměřenou nebo Anglickou třídou

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O STUDIUM NA GYMNÁZIU

Na základě opatření obecné povahy č. j.: MSMT-43073/2020-3, čl. IV ze dne 5. 1. 2021 a v souladu s výslovným vyhrazením možnosti rozhodnout o nekonání školní přijímací zkoušky uvedeným v Kritériích přijímacího řízení 1. kola pro školní rok 2021/2022 ze dne 8. 1. 2021 ředitelka Gymnázia, základní školy a mateřské školy Hello, s.r.o. rozhodla o nekonání školní přijímací zkoušky v prvním kole přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022.

Přečtěte si rozhovor s naší projektovou manažerkou Lenkou Nekorancovou

Naučili jsme školy zajímat se o živý jazyk.pdf

Krásné Vánoce a postupně lepší a lepší rok 2021

verze6da.jpg

Co se týká on-line výuky, podařilo se nám zvládnout na jedničku jak jarní lockdown, tak podzimní opakování. Pokračujeme v on-line režimu (Teams), ve škole rozšiřujeme technologii pro další využití - VIDEOOPERÁTOR, virtuální realita aj. Přese všechno se však těšíme do klasického režimu - na dobu, kdy se naši studenti vrátí do lavic. Hezké podzimní prázdniny.

všeci.JPG

VYHRÁLI JSME DEBATNÍ TURNAJ

Prvního turnaje Online debatní ligy se zúčastnilo 20 týmů z celé ČR. A VYHRÁLI JSME MY. Debatní klub gymnázia Hello reprezentovaly hned tři týmy. Tým Triumvirorum stanul na on-line bedně úplně nahoře. Gratulujeme!

Evropský týden jazyků

Hallo! Hola!
Ve středu 23. záři jsme si v rámci Evropského týdne jazyků udělali v 1. A společnou výuku, jak za jazyk španělský, tak i německý. Žáci si měli za úkol připravit prezentaci o dané zemi studovaného jazyka. Vše jsme nechali v jejich režii. Španělská sekce si práci rozdělila a představila nám země Jižní Ameriky a druhá Španělsko, německá skupina nám představila Německo. Dozvěděli jsme se zajímavosti o kultuře, známých i neznámých osobnostech, památkách, hudbě a specialitách. Žáci nám popovídali španělsky i německy, pustili nám svou oblíbenou hudbu, a nakonec nás pohostili specialitami, které sami připravili. Měli jsme možnost ochutnat německý preclík, mexické tacos, španělskou tortillu a sladký zákusek tres leches. Myslím, že jsme si to všichni v rámci dodržování hygienických pravidel užili.
Za jazykáře Lucie Richtárová, Daniela Marková a Jiří Ližička