O škole / 10 důvodů proč hello

10 důvodů proč nás baví studovat na Gymnáziu Hello (z ankety mezi studenty):

1. Atmosféra. Jsme malá škola, s rodinným prostředím a přátelskou atmosférou.

2. Jazyky. Máme pravidelné hodiny s rodiláky a taky si můžeme udělat mezinárodní zkoušky za dobrou cenu.

3. Učitelé. Dávají nám zabrat, ale hodně naučí a jsou vstřícní a spravedliví.

4. Stipendium. Ti, kteří „makají“, pobírají studijní stipendium až 10 tisíc ročně. Slušné, ne?

5. Semináře a mimoškolní aktivity. Je z čeho vybírat. Sportovní, kulturní, odborné, ale třeba taky takové, které využijeme v životě.

6. Žáci sobě i okolí. Akce, které připravují žáci pro žáky, ale taky prospěšné aktivity a charitativní sbírky, kterých se účastníme nebo je sami pořádáme.

7. Maturita nanečisto. Můžeme si cvičně vyzkoušet písemnou i ústní část maturity – to nemají všude.

8. Informace. Na iŠkole najdeme nejen aktuální rozvrh, známky a aktuality, ale taky spoustu studijních materiálů.

9. Stravování. Na oběd máme výběr ze 2 jídel, což je fajn, vhod přijde taky bufet, kde se dá doplnit energie ;-)

10. Kontakt se zahraničím. Kromě rodiláků, se kterými se potkáváme pravidelně, máme taky možnost zapojit se do studentských výměnných pobytů třeba v programu Erasmus+, Edison, eTwinning, pořádáme zahraniční výjezdy a projektové dny.

Vánoční prázdniny
23. 12. 2019 - 3. 1. 2020

Pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám info zde

Výstava Situation Silesia 2019