O škole / 10 důvodů proč Hello

10 důvodů proč nás baví studovat na Gymnáziu Hello (z ankety mezi studenty):

1. Atmosféra. Jsme malá škola, s rodinným prostředím a přátelskou atmosférou. Všichni se známe.

2. Jazyky. Máme pravidelné hodiny s rodiláky a taky si můžeme udělat mezinárodní zkoušky za dobrou cenu.

3. Učitelé. Dávají nám zabrat, ale hodně naučí a jsou vstřícní a spravedliví.

4. Stipendium. Ti, kteří „makají“, pobírají studijní stipendium až 10 tisíc ročně.

5. Semináře a mimoškolní aktivity. Je z čeho vybírat. Sportovní, kulturní, odborné, ale třeba taky takové, které využijeme v životě.

6. Žáci sobě i okolí. Akce, které připravují žáci pro žáky, ale taky prospěšné aktivity a charitativní sbírky, kterých se účastníme nebo je sami pořádáme.

7. Maturita nanečisto. Můžeme si cvičně vyzkoušet písemnou i ústní část maturity – to nemají všude.

8. Informace. Na škole Online najdeme nejen aktuální rozvrh, známky a aktuality, ale taky spoustu studijních materiálů.

9. Stravování. Na oběd máme výběr ze 2 jídel, což je fajn, vaří nám Zdravá vařečka. A v dosahu je blízká Hruška, tam běháme pro svačiny.

10. Kontakt se zahraničím. Kromě rodiláků, se kterými se potkáváme pravidelně, máme taky možnost zapojit se do studentských výměnných pobytů třeba v programu Erasmus+, Edison, eTwinning, pořádáme zahraniční výjezdy a projektové dny.

Možnosti studia a  Přípravné kurzy

Vyzkoušejte si nás:

Jeden den středoškolákem na zkoušku. Zájemci pište na: info@gymnaziumhello.cz

vnitřní prostory školy

Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut ostrava.jpg Rodice_vitani_logo.jpg ou.jpg logo-mensa2.jpg rbp logo.jpg CTM.jpg