O škole / Náš tým / Lucie Richtárová

Bc. Lucie Richtárová

1 (25).JPG Než jsem pochopila, že ta pravá práce pro mě je učitelství, tak jsem si prošla různými profesemi. Na filozofické fakultě v Ostravě jsem vystudovala Německý jazyk ve sféře podnikání a předtím jsem strávila šest let v Německu. Vyzkoušela jsem si práci v malých i velkých korporátních firmách. Chvíli jsem pracovala v malém nakladatelství. Práce s knihami byla zážitek, spojíte si koníček s prací. Ale pořád mě to táhlo k dětem, sama mám doma čtyři. Při práci s dětmi, žáky, studenty mě baví jejich spontánnost a upřímnost, to že jim mohu předávat něco, co je obohatí. Učitelství nyní studuji na Slezské univerzitě v Opavě. Ve volném časem dělám rada vše, co mě zrovna napadne. Můžete mě potkat v divadle nebo jako intelektuálku v kavárně s knihou, když potřebuji zrelaxovat, tak se ze mě stává horal, vodák, cyklista nebo lyžař, a když je potřeba zapracovat na přesnosti a trpělivosti, tak je ze mě švadlenka.

Zobrazit celý tým Gymnázia Hello