O škole / Náš tým / Mgr. Dennis Hennhofer

Mgr. Dennis Hennhofer

1 (4).JPG

Jen o den mladší než Česká republika patřím k cca čtvrtině obyvatel (26,49 % k 31. 12. 2019), která se do ní narodila. Po více než 400 let náleží můj původ i současné bydliště do téměř sedmitisícového města na Hlučínsku. Po maturitě získané v srdci Českého Slezska jsem studoval v již méně než 300tisícovém jádru přilehlé (post)průmyslové oblasti, a žil jak jinak než v jeho slezské části. Přes směřování k přírodním vědám ve starším školním věku jsem otočil a nastoupil na dráhu svých vzorů – učitele historie a základů společenských věd. Studium jsem nakonec zdárně, jen několik měsíců před svou první maturitou z druhé strany stolu, ukončil. Po třech a půl letech ve středním a základním školství a několikaletou příležitostnou zkušeností s dětmi od předškolního po adolescentní věk na táborech a akcích pro děti mě práce s mládeží stále baví. Ve volných chvílích se nejraději věnuji procházkám, četbě, genealogii a běhu.

Zobrazit celý tým Gymnázium Hello