O škole / Náš tým / Mgr. Petra Masopustová

Mgr. Petra Masopustová

1 (22).JPG Po úspěšném složení maturitní zkoušky na sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových jsem sice sportovní gymnastiku, kterou jsem dělala 13 let, pověsila na hřebík, ale ve sportu jsem dále pokračovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Studovala jsem učitelství tělesné výchovy a k tomu můj milovaný anglický jazyk. Po celou dobu studia jsem každé léto pracovala s v zahraničí – nejdříve jako vedoucí na letním táboře v USA a později jako učitelka sportů a vedoucí aktivit a exkurzí na mezinárodní škole v Anglii. Také jsem při studiu zužitkovala své vědomosti a zkušenosti z oblasti plavání a pracovala jsem jako učitelka v plavecké škole a ve volném čase jako trenérka plavání s ploutvemi. Po magisterských státnicích v roce 2017 jsem poprvé projevila zájem o spolupráci s Hello, ale nakonec jsem se rozhodla získat ještě pár důležitých zkušeností a přestěhovala se do Anglie, kde jsem nadále pracovala ve výše zmíněné mezinárodní škole. Během mého pobytu v Anglii jsem si stihla udělat Cambridge zkoušku z AJ (úroveň C2), učitelský kurz CELTA a několik měsíců jsem pomáhala na místní základní škole s výukou tělesné výchovy.
No a vzhledem k tomu, že to, co mě v životě nejvíce baví, je angličtina, pohyb a práce s dětmi, byla pro mě Hello po návratu z Anglie jasná volba!
Pokud ale nejsem ve škole, můžete mě určitě najít v bazénu, v hodině jógy nebo v kurzu Španělštiny (ta mi bohužel nejde tak dobře, jako angličtina)

Zobrazit celý tým Gymnázium Hello

Důležité

Přijímací zkoušky do prvních ročníků 2021


Vyzkoušejte si u nás den


Sledujte nás také na instagramu

 
Sledujte nás také na facebooku


Odebírejte naše videa

youtube.png
další události »

Akce

Adaptační kurz pro 1.ročník

Debatní klub pokračuje i v novém školním roce!

The Hello Times - školní časopis

Ekokurz

Pasování prváků

Deset dní v pohybu

PišQworky

Halloween

Týden španělské kultury na GOH
Hello Rovoluce!!

Debate League

Kovy řeší dějiny a T-film

Lingvistická olympiáda

Návštěva Ostravské univerzity

8. kapka krve dobrovolníků

Setkání absolventů

Návštěva německého filmového představení

Výlet do Prahy

Srdíčkové dny

Integrated science na VŠB

Dějepisná olympiáda

Nevypusť duši

Love is in the air!

Integrated science na VŠB

Dějepisná olympiáda

Jak jsme uklidily Česko!'''

Kontakt

Sekretariát

Škola

Recepce

  • +420 778 522 760
Naši partneři Cambridge Examinations Goethe Institut Ostrava_logo.gif Rodice_vitani_logo.jpg ou.jpg logo-mensa2.jpg rbp logo.jpg CTM.jpg

Copyright 2009-2017 - Gymnázium Hello | mapa stránek

facebook