O škole / Náš tým / Mgr. Petra Masopustová

Mgr. Petra Masopustová

1 (22).JPG Po úspěšném složení maturitní zkoušky na sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových jsem sice sportovní gymnastiku, kterou jsem dělala 13 let, pověsila na hřebík, ale ve sportu jsem dále pokračovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Studovala jsem učitelství tělesné výchovy a k tomu můj milovaný anglický jazyk. Po celou dobu studia jsem každé léto pracovala s v zahraničí – nejdříve jako vedoucí na letním táboře v USA a později jako učitelka sportů a vedoucí aktivit a exkurzí na mezinárodní škole v Anglii. Také jsem při studiu zužitkovala své vědomosti a zkušenosti z oblasti plavání a pracovala jsem jako učitelka v plavecké škole a ve volném čase jako trenérka plavání s ploutvemi. Po magisterských státnicích v roce 2017 jsem poprvé projevila zájem o spolupráci s Hello, ale nakonec jsem se rozhodla získat ještě pár důležitých zkušeností a přestěhovala se do Anglie, kde jsem nadále pracovala ve výše zmíněné mezinárodní škole. Během mého pobytu v Anglii jsem si stihla udělat Cambridge zkoušku z AJ (úroveň C2), učitelský kurz CELTA a několik měsíců jsem pomáhala na místní základní škole s výukou tělesné výchovy.
No a vzhledem k tomu, že to, co mě v životě nejvíce baví, je angličtina, pohyb a práce s dětmi, byla pro mě Hello po návratu z Anglie jasná volba!
Pokud ale nejsem ve škole, můžete mě určitě najít v bazénu, v hodině jógy nebo v kurzu Španělštiny (ta mi bohužel nejde tak dobře, jako angličtina)

Zobrazit celý tým Gymnázium Hello