CO u nás studovat ++ DOKUMENTY ++ PROČ u nás studovat
ZKUSTE JEDEN DEN STŘEDOŠKOLÁKEM

Billboard_web.jpg Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu VEVERKA PRO DOBROU NÁLADU (2).png

Školní vzdělávací program Gymnázia Hello je nastaven tak, aby i za pomoci moderních pedagogických metod srovnal během prvního ročníku případné rozdíly mezi žáky z jednotlivých základních škol a na pevných základech pak mohl stavět přípravu na maturitní zkoušky a úspěšné přijímací zkoušky na vysokou školu.

Důraz na jazykové vzdělání, moderní technologie, soft skills – rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností aj. pak zaručuje kvalitní přípravu i pro pracovní život.

Harmonogram jednotných přijímacích zkoušek (JPZ) v roce 2022:

• do 1. března 2022 termín podání přihlášky
  • do 31. ledna 2022 ředitelka školy zveřejní kritéria přijímacího řízení
  • 12. a 13. dubna 2022 JPZ na 4leté obory a nástavby
  • 19. a 20. dubna 2022 JPZ na víceletá gymnázia
  • 28. dubna 2022 předá Centrum výsledky JPZ ředitelům, kteří do 2 pracovních dnů vyhlásí výsledky přijímacího řízení zveřejněním přijatých uchazčů na vývěsce školy a na webových stránkách pod registračním číslem přiděleným uchazečům. Rozhodnutí o nepřijetí je odesláno poštou.
  • 10. a 11. května 2022 náhradní termíny JPZ

Uchazeč svůj úmysl stát se žákem příslušného oboru dané školy potvrdí odevzdáním zápisového lístku (ZL) ředitelce školy a to nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí (ZL vydává ZŠ žáka). Zpětvzetí ZL není možné, s výjimkou případů, kdy uchazeč bere ZL zpátky pro uplatnění ve škole, kde bylo jeho odvolání úspěšné. Dokladem pro vydání ZL je rozhodnutí o přijetí na základě odvolání.
Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí lze podat ve lhůtě 3 pracovních dnů od dne doručení rozhodnutí o nepřijetí.

Uchazeč může podat nejvýše dvě přihlášky pro obor vzdělání s talentovou zkouškou a nejvýše dvě přihlášky pro ostatní obory vzdělání. Pořadí obou škol uvedených v tiskopise je na obou tiskopisech stejné (1. škola = 1. termín, 2. škola = 2. termín). JPZ lze na jedné škole konat dvakrát pouze tehdy, když si uchazeč podá dvě přihlášky do různých oborů vzdělání. V případě stejného oboru koná uchazeč JPZ pouze jednou.

Máte-li jakýkoliv dotaz, rádi Vám odpovíme. Kontaktujte nás na info@gymnaziumhello.cz nebo volejte

Mgr. Petře Noskové,
zástupkyni ředitelky školy na tel. 778 545 789