CO u nás studovat
Billboard_web.jpg DOKUMENTY k přijímačkám
JAK úspěšně zvládnout přijímačky

Kritéria přijímacího řízení

Gymnázium Hello se plně ztotožňuje s názorem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Uvědomujeme si, že letošní žáci devátých ročníků nebyli téměř rok ve škole, a ani v roce 2021, tedy v klíčových měsících před přijímacími zkouškami, to na brzký návrat do lavic nevypadá.

MŠMT pro letošní výjimečný rok umožnilo ředitelům gymnázií, nastavit si přijímací zkoušky dle svých pravidel. ZDE

Gymnázium Hello si uvědomuje, že skutečné studijní předpoklady v tomto roce test CERMAT nebude schopen objektivně vyhodnotit.

Školní vzdělávací program Gymnázia Hello je nastaven tak, aby i za pomoci moderních pedagogických metod srovnal během prvního ročníku případné rozdíly mezi žáky z jednotlivých základních škol a na pevných základech pak mohl stavět přípravu na maturitní zkoušky a úspěšné přijímací zkoušky na vysokou školu.

Důraz na jazykové vzdělání, moderní technologie, soft skills – rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností aj. pak zaručuje kvalitní přípravu i pro pracovní život.

Nehodláme letos i na doporučení ministerstva školství více zatěžovat už tak složitou situaci letošních deváťáků, kteří touží studovat na gymnáziu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, rádi Vám odpovíme. Kontaktujte nás na info@gymnaziumhello.cz nebo volejte

Mgr. Petře Noskové,
zástupkyni ředitelky školy na tel. 778 545 789