Školné

Školné pro školní rok 2019/20

1) Všeobecně zaměřená třída s rozšířenou výukou jazyků

Školné 2500,- Kč/měsíc po celou dobu studia od 1. do 4. ročníku. Školné zahrnuje výuku, včetně nepovinných předmětů a zájmových aktivit. V 1. ročníku školné zahrnuje i veškeré učebnice pro výuku cizích jazyků.

2) Anglická třída

Školné 3500,- Kč/měsíc po celou dobu studia od 1. do 4. ročníku. Školné zahrnuje posílenou výuku s rodilými mluvčími, využití angličtiny i v nejazykových předmětech, nepovinné předměty a zájmové aktivity. V 1. ročníku školné zahrnuje i veškeré učebnice pro výuku cizích jazyků a ve všech ročnících doplňkové zahraniční učebnice využívané v přírodovědných a společenskovědních předmětech s angličtinou.

Výše školného zůstává stejná po celou dobu studia.

Školné zahrnuje výuku, včetně nepovinných předmětů a zájmových aktivit. Pro každý rok připravujeme pestrou nabídku volitelných aktivit (sportovní, umělecké, jazykové, přírodovědné...). V 1. ročníku školné zahrnuje i veškeré učebnice pro výuku cizích jazyků.

Mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. lyžařský kurz, pobyt ve škole v přírodě, výlety...)

Stipendium

Prospěchové stipendium

Žádost o sociální stipendium