Studium / Anglická třída

Anglická třída

Ve školním roce 2017/2018 poprvé otevíráme ANGLICKOU TŘÍDU.

Klíčové prvky:

- zaměření na užívání cizího jazyka i ve výuce nejazykových předmětů (výuka s rodilými mluvčími, přírodovědný a společenskovědní předmět),

- maximálním počet 24 žáků ve třídě.

Anglická třída je určena:

- pro ty, kdo chtějí mít dobře placenou a zajímavou práci
- pro ty, kteří chtějí v budoucnu studovat v zahraničí, nebo na domácí univerzitě v anglickém jazyce
- pro ty, kteří chtějí cestovat, pracovat, komunikovat a využívat možností dnešního i budoucího světa

Požadavky:

- Angličtina na jazykové úrovni A2 (např. zkouška Cambridge English KET či YLE Flyers), kterou žák prokáže buď předložením mezinárodního certifikátu, nebo úspěšným složením jazykového testu. (Svoji jazykovou úroveň si můžete nezávazně otestovat ve cvičném testu, který je ke stažení.)

Studijní plány obou tříd jsou sestaveny stejně s tím rozdílem, že anglická třída bude mít vyšší zapojení rodilých mluvčích a ve vybraných nejazykových předmětech bude používána angličtina.

Cílem je cizí jazyk přirozeně používat a postupně se naučit i základní odborné termíny tak, aby žáci mohli následně bezproblémově studovat na domácích i zahraničních VŠ, kde se dnes běžně využívají zahraniční výukové zdroje, z nichž je většina v angličtině.

Den otevřených dveří:

Út 21.11. 2017 15-18 hod.
Út 23. 1. 2018 15-18 hod.

Pořádáme přípravné kurzy!
Bližší informace.pdf