Studium / Maturitní zkoušky / Matematika

DIDAKTICKÝ TEST

Čas na řešení testu: 120 minut čistého času
V testu řeší různé typy úloh uzavřených (žák vybírá správné řešení z nabízených alternativ), úlohy úzce otevřené (hodnocena je odpověď, kterou žák samostatně tvoří, tj. numerický výsledek, odvozený vztah, geometrická konstrukce, …). a široce otevřené úlohy (do záznamového archu žák uvede i postup řešení, který bude i předmětem hodnocení).

V průběhu testu mají žáci k dispozici Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy a rýsovací potřeby.
Znalosti a dovednosti obsažené v testových úlohách jsou definovány Katalogem požadavků k matematice – základní úroveň. Ty najdete na www.novamaturita.cz

Maturitní okruhy z matematiky

úterý 26.11. 15:00-18:00

Pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám info zde

Výstava Situation Silesia 2019

Zahájení 25. debatní sezóny

Světové setkání

Týden španělské kultury na GOHHello Rovoluce!!