Studium / Přijímací řízení

Kam se hlásit

1. Všeobecně zaměřená třída
2. Anglická třída zaměřená na užívání cizího jazyka i ve výuce nejazykových předmětů (výuka s rodilými mluvčími, přírodovědný a společenskovědní předmět), s maximálním počtem 24 žáků ve třídě.

V obou případech se vyplňuje do přihlášky stejný obor čtyřletého denního studia a za kód školy uveďte zaměření třídy:

79-41-K/41 Gymnázium všeobecně zaměřená třída
79-41-K/41 Gymnázium anglická třída

Studijní plány obou tříd jsou sestaveny stejně s tím rozdílem, že anglická třída bude mít vyšší zapojení rodilých mluvčích a ve vybraných nejazykových předmětech bude používána angličtina. Cílem je cizí jazyk přirozeně používat a postupně se naučit i základní odborné termíny tak, aby žáci mohli následně bezproblémově studovat na domácích i zahraničních VŠ, kde se dnes běžně využívají zahraniční výukové zdroje, z nichž je většina v angličtině.

Přípravné kurzy

Od ledna 2018 bude Gymnázium Hello pořádat přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky na SŠ.
Bližší informace.pdf

Den otevřených dveří:

Út 21.11. 2017 15-18 hod.
Út 23. 1. 2018 15-18 hod.

Pořádáme přípravné kurzy!
Bližší informace.pdf